Зустріч з лісовими красунями

12 березня 2019 року класний керівник 6 класу Долинянського НВК Кізлак М.І. організувала для своїх вихованців екскурсію  на виробництво штучних ялинок у ТзоВ «Квазар». Компанія «Квазар» – одна з провідних компаній з виробництва штучних ялинок та новорічних прикрас. Гордістю компанії став новий вид штучних лісових красунь – литі ялинки, користуються сьогодні великим попитом на світовому ринку.Під час візиту менеджер  виробництва Христина Боярчук коротко розповіла про історію створення компанії «Квазар», провела змістовну екскурсію цехами підприємства, продемонструвала найсучасніше обладнання. З цікавістю учні спостерігали за процесом виготовлення ялинок. Новорічна красуня виготовляється з екологічно чистого і вогнетривкого  матеріалу і нічим не поступається живій лісовій красуні. У виставковій залі діти побачили різноманітні кольорові новорічні дерева: від традиційних зелених до кольорових та блискучих, з шишками, калиною та засніжені. А також милувались широким асортиментом різдвяних прикрас, ялинкових та соснових гірлянд. Проведення профорієнтаційних екскурсій на підприємствах допомагає учням у формуванні уявлення про майбутню професію.