Наші земляки – добровольці!

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприйняття подальшому зміцненню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня 2019 року відзначили День українського добровольця у Долинянському НВК. Віднині традиція вшанування подвигу українських добровольців є однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Саме в цей день у Долинянському НВК відбулася зустріч з воїном АТО, добровольцем, кіборгом, земляком Пацаєм Степаном. Степан людина сильної волі, міцного характеру, справжній патріот України. Воїн ділився з учнями спогадами, розповідав школярам про життя на війні, про волонтерів, про пережиті часи в зоні АТО. Відповів на численні запитання учнів. Зустріч залишила у дітей віру у майбутнє України і бажання бути схожим на наших воїнів.