Міжнародний день чаю

Чай-надзвичайно корисний, смачний та ароматний напій, який щодня вживають більшість людей. Для багатьох народів чай є продуктом першої необхідності. Тому щороку 15 грудня за ініціативи Центру Науки та Спілкування планета святкує Міжнародний день чаю. Щодня ми часто вживаємо вислови “Ходімо почаюємо”, “Може, чаю?”, “Заходь на чай”. Тому сьогодні учні 6 класу разом із класним керівником Зачепило О. М. запросили до себе на чаювання директора нашого НВК Дмитрів А. В. Протягом виховної години присутні дізналися про різні види чаю, про церемонії чаювання у Китаї, Україні, Англії, Росії. На практиці Сало Дмитро показав, як вдома його сім’я готує цей напій. Також і інші учні поділились, як у їхніх сім”ях чаюють, які чаї використовують. Але найцікавішим моментом заходу було саме чаювання, де за розмовами пили чай і їли солодощі.