Супервізія

Шкільна реформа  на перші рубежі поставила учителів початкових класів, які розпочали працювати за новим Державним стандартом початкової освіти з вересня 2018 року. Їм вкрай важливою є подальша підтримка на своєму робочому місці, яка б відповідала індивідуальним потребам кожного. І саме супервізія (наставництво), як процес професійної підтримки та професійного розвитку з поєднанням оцінювання роботи вчителя в умовах концепції Нової української школи, базується на здатності педагогів за допомогою супервізора-наставника осмислити власну практику викладання і самостійно спрямувати свої зусилля для її покращення.
  У листопаді 2021 року наш заклад освіти відвідала супервізор – Божик Любов Василівна – вчитель початкових класів Городоцького ЗЗСО №3 ім.Героя України Івана Бльока, яка,  на засадах партнерства та підтримки, надавала допомогу педагогічним працівникам у визначенні професійних проблем та шляхів їх вирішення, спостерігала за педагогічною діяльністю, аналізувала  та узагальнювала спостереження.  Мета приїзду супервізора –  робота з педагогом, під час якої вони разом  знаходять найкращі шляхи, щоб покращити навчання учнів.
Щиро бажаємо успіху всім учасникам освітнього процесу!