Незабутня подорож до Львова

15 січня 2020 року виявився напрочуд теплим сонячним днем. Цього дня учні 5-7, 9 класів Долинянського НВК разом з класними керівниками Шум’яцьким В.Ю., Карлюк М.М., Кізлак М.І. та Зачепило О.М. здійснили екскурсію у чудове старовинне місто Львів. З одного боку, Львів вражає суворою величчю, а, з іншого, дивує відкритістю, витонченістю і неповторною теплою атмосферою, яку довелося відчути на собі учням і вчителям школи. Вони мали змогу оглядово познайомитись з пам’ятками архітектури – Оперним театром та театром імені Марії Заньковецької, прогулятись площею Ринок, відвідати  “Майстерню випічки”, “Майстерню шоколаду’’ та музею-копальню “Тут  народилася Львівська кава”.

Учні 9 класу завітали до Італійського дворика – пам’ятки архітектури епохи Ренесансу, де мали фотосесію до свого випускного альбому. А учні 5-7 класів в той час відвідали музей зброї “Арсенал”.

Але незабутні враження отримали учні під час відвідування Різдвяної ярмарки, де змогли поласувати різними смаколиками, а також придбати сувеніри та подарунки своїм рідним. Дорогою додому діти ще довго ділилися враженнями від побаченого

Такі поїздки згуртовують дітей у міцний колектив, показують справжні якості кожного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*