Візит литовських колег для підведення підсумків реалізації в Городоцькому районі пілотного проекту «Корзина» неформальної (додаткової) освіти»

11 грудня відбувся дружній візит литовських колег для підведення підсумків реалізації в Городоцькому районі пілотного проекту «Корзина» неформальної (додаткової) освіти». Під час зустрічі відмічено позитивний ефект від впровадження досвіду Литви в питаннях позашкільної освіти, зокрема: створення 11 гуртків та залучення додатково 156 дітей до позашкільного навчання, здешевлення вартості за рахунок співфінансування бюджетних коштів та коштів батьків, використання нових і цікавих підходів у роботі гуртків.
А також, було наголошено, що даний проект продовжуватиметься у 2020 році. В ході зустрічі складено стратегічний план роботи в напрямку розвитку позашкільної освіти Городоччини, зокрема робота з батьками, промоція вигідних умов для створення нових гуртків, навчання провайдерів (тренерів) розвитку особистих та соціальних компетентностей у дітей за допомогою нових методів роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*