Прощавай, Букварику!

Свято ”Прощавай, Букварику!” – одне із найочікуваніших свят у початковій школі.Так 23 травня відбулося це свято і в Долинянському НВК. Проводила його класний керівник першого класу –  Пацай Оксана Романівна. На свято були запрошені родичі дітей,  учні початкових класів. Першокласники закінчили вивчати першу і найважливішу книжку у своєму житті. Діти успішно оволоділи навичками читання і письма. Про що звітували на святі. Першачки декламували вірші, співали,танцювали, брали участь у сценках. Тому на святі вони були горді та поважні. Присутні з радістю аплодували їм. Цікавим і неординарним був танець першокласниці Верещагіної Яринки. Мюзикл ’’Колобок на новий лад’’ справив гарне враження на присутніх гостей. Вся шкільна родина пишається здобутками першокласників і бажає їм надалі розвивати свої таланти та здібності. Свято закінчилось, але шлях до знань тільки розпочався. Нехай цей шлях буде    легким та радісним.