Найкрасивіша, найніжніша, тобі до ніг схиляю голову свою!

МАМА… Скільки поетів описували материнську любов та самопожертву, скільки пісень складено про материнську ласку та доброту, скільки надій і захоплення вкладають у це слово дитячі вуста.  Мама – це той світлий ангел, який все життя оберігає своїх дітей.День Матері – це ще одна нагода висловити мамі свою вдячність та любов, побажати їй здоров’я та щастя, помолитися за неї. Тому 16 травня 2019 року в Долинянському НВК відбулося святкування маминого дня «Найкрасивіша, найніжніша, тобі до ніг схиляю голову свою».  Це свято організували та провели учні 8 класу разом з класним керівником Зачепило Ольгою Михайлівною. У віршах та піснях учні говорили про маму, яка дала їм життя, дала можливість побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Для урізноманітнення заходу та за підтримки вчителя інформатики Козак Христини Степанівни було проведено імпровізований конкурс «Міс-мама України», в якому безпосередньо взяли участь матері учнів 8 класу, та телерепортаж «Найактивніша мама соціальних мереж». Цікавим моментом свята були заздалегідь складені побажання учнів своїм матерям, які ті в свою чергу мали відгадати, чия дитина так сказала про неї. Якими щасливими були діти, коли матері впізнавали їхні побажання. А це засвідчує про велику материнську любов, про тепло їхніх  сердець.Мати – найрідніша людина. Ії голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла. Під керівництвом вчителя музичного мистецтва Шаварської Наталії Іванівнидіти подарували своїм матерям низку пісень та невеличкі подаруночки.