Сім’я і школа – одна родина. ШКОЛА – УЧНІ – БАТЬКИ!!!

У родинному вихованні батьки та педагоги як партнери взаємодоповнюють одне одного, співпрацюють, намагаються скоригувати недоліки. Сім’я та школа є системами, взаємодіючими компонентами, що об’єднують адміністрацію, педагогів, учнів та батьків. «Ми – одна родина. Школа. Учні. Батьки» – під таким гаслом у Долинянському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. 

 

ПОЯДОК ДЕННИЙ!!!

  1. Сім’я і школа – одна родина.
  2. Здоров’я – найбільший скарб людини. Вакцинація. КІР.
  3. Телефон у школі. «ЗА» і « ПРОТИ».
  4. Батьківське самоврядування. Дбайливі, ініціативні та сучасні батьки – це круто!
  5. Вакансії.
  6. Участь у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Кішко Леся Степанівна. Подякувавши батькам за плідну та злагоджену співпрацю, вона зазначила, що об’єднання зусиль педагогічного колективу та батьків – головний принцип у розвитку дитини. Директор ознайомила батьків з Концепцією нової української школи, її компонентами та нормативною базою, повідомила про результати та плани на новий навчальний рік.

«Ми беремо участь у конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 р», – розповіла Леся Степанівна. Наш проект « Капітальний ремонт даху Долинянського НВК с. Долиняни Городоцького району Львівської області».

Особливі слова вдячності директор адресувала батькам, педагогам та громаді села, яка активно відреагувала на один із умов конкурсу, – кошти громади. Подякувала сільській голові Тирпак І. О. за допомогу в отриманні спонсорських коштів.

На зборах був присутній керівник відділу освіти  Городоцької РДА Яскевич І.А., який розповів про плани майбутнього розвитку навчального закладу.

Особлива увага була приділена темі « Здоров’я дитини». «Кір починається, як звичайна застуда», – такими словами фельдшер Мартинюк Р.П. розпочав свій виступ, у якому розповів батькам  про симптоми небезпечної хвороби.

Збори завершилися вибором голови батьківського самоврядування та спільним рішенням щодо заборони телефонів у школі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*