Хай оживає істина стара: людина починається з добра

Ми живемо з вами в Україні – державі, яка славиться своїм минулим і сьогоденням. Вона зростила розумних, щирих, талановитих людей, які своєю натхненною працею вплітають не одну славну сторінку в історію українського народу.28 вересня в Долинянському НВК відбувся урочистий захід під назвою  «Людина добра і краси», присвячена до 100-річчя з дня народження видатного педагога і письменника В.О. Сухомлинського.

В урочистому заході взяли участь учні 1-4 класів та їхні класні керівники. Учні продемонстрували захоплення творами і казками В.О. Сухомлинського, підготували ілюстрації до улюблених оповідань і казок. Яскравим акцентом свята став казковий театр. Учні інсценізували казки: « Зайчик і Місяць»,« Соловей і Жук», « Дівчинка і Ромашка»

Захід залишив незабутній слід у душах школярів. Кожен з присутніх взяв для себе частинку добра, любові та краси.