Збережемо планету для наступних поколінь!!!

Саме під такою назвою 25 квітня 2018 року відбулося методоб’єднання класних керівників у Долинянському НВК, яке підготувала і провела класний керівник 7 класу Зачепило Ольга Михайлівна. Вона розпочала захід словами відомого українського ученого-літературознавця А. Погрібного «Твоя найбільша чеснота та, що ти людина, ти наділена здатністю сприймати красу і народжений жити в цій красі. Природа сильна й могутня, але людина ще сильніша, і не завжди діє розсудливо. Тому наше навколишнє середовище часто потребує захисту, турботи, примноження». Тому протягом всього свята учні 7 класу намагались донести присутнім бачити красу природи у рослинах, тваринах, воді, повітрі, людях. У формі діалогу від імені дерев, звірів і птахів вони звернулися із застереженням не робити з природи смітник, не вбивати для розваг усе живе. Інсценізувати дану ситуацію допомогли учні 2 класу Сало Дмитро та Бльок Ярина.  Різноманітності заходу надали загадки про птахів, жартівливі задачі, екологічна вікторина та гра ««Так» чи «ні»». Музичне оформлення заходу допомогли створити учні 8 класу піснями «Дощик», «Це моя земля», «На нашій Україні». А піснею «Журавлята» та інсценівкою вірша В. Бурім «Чорнобиль-трава» учні згадали про страшну катастрофу людства – аварію на Чорнобильській АЕС.  В кінці виховної години Ольга Михайлівна звернулася до всіх учнів з проханням долучитися до покращення екологічної ситуації на планеті:

Щастя Планети у наших руках.
Зупинімось – останній є шанс.
Ця планета не тільки для нас.
Давайте будемо все оберігати:
Джерела, ріки, квіточки малі.
Любить всім серцем й завжди пам’ятати,
Що ми є часточка природи на Землі.