“Нехай нерозмежованою останеться навіки Україна….”

…Вставай! Дивися в дооколі.
                                                               Іде за щастя боротьба
                                                             І Україна вже ніколи
                                                                Не буде матір’ю раба.
   Таким закликом до боротьби за соборність і державність України учні Долинянської ЗОШ І-ІІ ст. привітали всіх присутніх зі святом Соборності        України під час виховного заходу, який відбувся 26 січня 2018 року. Виступ розпочала вчитель історії Бочуляк М.Д., яка інформувала школярів про злуку УНР і ЗУНР. Згадала криваві події минулого, які вміло пов’язала із трагічним сьогоденням. Цікаві факти та душевні вірші підготували учні 8-9 класів під керівництвом педагога-організатора Кізлак М.І.
   Друга частина виховного заходу була присвячена вшануванню пам’яті героїв Крут. Учні наголосили,що Крути ввійшли в історію України як символ національної гідності і честі. Адже вони, як і герої Небесної Сотні та кілька тисяч  українських солдат на сході Україні, полягли , щоб ми сьогодні жили у вільній і незалежній державі.
Хвилиною мовчання учні та вчителі школи вшанували пам’ять усіх загиблих героїв України.