Рідна мова у серці народу буде жити навіки-віків!

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє довге життя, і свої сподівання, розум, досвід і почування…» – такими словами визначив Панас Мирний у свій час роль мови в житті народу.

З тих пір минув не один десяток років, та значення мови не зменшилось і в наші дні. І кому ж, як не нам, вчителям, належить, у першу чергу, докласти чимало зусиль, щоб наші діти зростали гідними українцями, які б понад усе цінували цей найкоштовніший скарб – рідну мову.

Для кожного народу своя мова – найкраща. Але ніхто не буде заперечувати, що українська мова за милозвучністю і співучістю – одна з найкращих. Саме ці слова стали гаслом для мовної вікторини, яку сьогодні, 13 листопада 2017 року, у Долинянській ЗОШ І-ІІст. провела вчитель української мови та літератури Дмитрів Анжела Валеріївна серед учнів 6-9 класів.