Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас-2019»

Щороку в Україні проводиться міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас». Мета конкурсу – популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів.  Цього року конкурс проводився 10-12 листопада. Учні Долинянського НВК також взяли участь у конкурсі «Бебрас-2019» Загальна кількість учасників  – 39. Це учні 2-9 класів. Координатор шкільного конкурсу – вчитель інформатики Козак Христина Степанівна. Для учнів 6-11 класів конкурс проводився 10 листопада, для 4-5 класів – 11 листопада, а для учнів 2-3 класів –  12 листопада.

Форма проведення  міжнародного конкурсу «Бебрас» подібна до конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відінність – всі завдання учні виконують на комп’ютері.

Усі учні з цікавістю та захопленням виконували завданння конкурсу, які сприяють розвитку логіки та  комп’ютерного мислення.Зараз проводиться опрацювання файлів відповідей.  Бажаємо усім відмінних результатів.