Кампанія “Класний вчитель”

Класний вчитель – це педагог, який не лише досконало знає свій предмет. Це насамперед той, кого люблять та до кого прислухаються діти, кому довіряють батьки та на кого рівняються колеги. Зрештою, це уособлення тієї рушійної сили, завдяки якій сьогодні реформується наша система освіти. Вони покоління за поколінням виховують та надихають наших дітей на подальші здобутки, роблять їх щасливими від усвідомлення власних перемог та готують до дорослого життя.?‍?
На жаль, у нашому суспільстві інколи забувають, наскільки важливою є ця професія. Представляємо вам проєкт «Нове покоління вчителів», в межах якого стартує всеукраїнська кампанії «Класний вчитель». Її мета – показати як багато серед нашої освітянської спільноти є талановитих, завзятих, розумних, натхненних, дружніх вчителів.
В межах кампанії ми створили тематичне опитування та спецпроект для медіа, присвячений історіям сучасних педагогів з усієї країни, які вже сьогодні є взірцем для своїх колег. П’ятеро з них стали обличчям кампанії та героями оригінального відео, подивитись яке можна за покликанням: https://youtu.be/skqUaoe3Iaw
Ми просимо вас підтримати цю корисну ініціативу. Це не важко, – просто тегніть улюбленого вчителя у коментарях під цим постом та скажіть йому чи їй «Дякую!» за… А, власне, вам краще знати, за що саме.