Ярмарок доброти та милосердя

З давніх-давен вважалося, що ми, українці, – народ щедрий, гостинний, дружній, доброзичливий. Така наша вдача, такий менталітет. І це без перебільшення. У цей непростий для країни час школярі пам’ятають про важливість духовного подвигу та милосердя.

  За ініціативи учнів 8 класу Долинянського НВК та їхнього класного керівника Зачепило О.М. 25 лютого 2019 року було організовано  шкільний ярмарок добра і милосердя, який проходив під девізом: «Андріаночко, будь здорова!!!».

    З великою  любов’ю  і почуттям   відповідальності  поставилися до  проведення цього заходу  адміністрація, всі класні керівники, батьки, учні НВК.  Їдальня закладу перетворилася  на торговельний міні-павільйон.  Безліч  різноманітної  смачної випічки – все як на справжньому ярмарку. Діти і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані солодощі на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, гостям. На це свято завітав і отець Роман Федишин, який також придбав чимало смаколиків. Загалом, що тут казати, на ярмарку все «йшло» на «ура».

     Після вдалої торгівлі втомлені та задоволені школярі перерахували зібрані кошти. Сума склала 5500 грн. Ці кошти передані матері Андріаночки – Гук Ользі. Звичайно, зібрана сума невелика, але ми щиро сподіваємося, що наш грошовий вклад  допоможе Андріаночці одужати.

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*